28 sie 2015

O Blogu25/08/2015

Blog powstał pewnego jesiennego dnia, kiedy za oknem szalała wichura, lał deszcz, a mój kochany mężczyzna robił mi herbatkę w największym kubku jaki posiadaliśmy. 

Odkąd mój debiut, gdy miałam czternaście lat nie wypalił, ciągle łapałam się na tym, że myślami wracałam do zagubionego księcia i raisy weasley. Tak o to, w ten brzydki wieczór powiedziałam sobie "możesz to zrobić, dojrzałaś do tego, dasz radę!", a na blogspocie powstał kolejny blog, z kolejnym opowiadaniem Dramione. Jeśli czytasz Nowe Szanse, to możesz wywnioskować, że zdecydowałam się na przerobienie pomysłu raisy weasley, który miałam przez tak długi czas w głowie. Zmieniłam wiele, ale też są wątki, które muszą zostać tak, jak wymyśliła je czternastolatka, jednak pracuję nad nimi bardzo mocno, by nie były oklepane, mam nadzieję, że mi wychodzi. 

Spytacie, czemu taka nazwa? Odpowiedź jest bardzo prosta! Po polsku znaczy to: fenyloetyloamina, czyli na prosty język oznacza to miłość. 


 Fenyloetyloamina (FEA) powstaje w organizmie w stanie zakochania.
- jest odpowiedzialna za odporność na ból i dobre samopoczucie.
- występuje między innymi w czekoladzie ( a kto jej nie lubi : ))


Także, zgodzicie się ze mną, że ta nazwa pasuje idealnie do bloga, gdzie są historie o miłości naszego ulubionego Ślizgona i ulubionej Gryfonki. Po co zakładać sto tysięcy blogów (dla szablonów!), gdy można mieć jeden, z dużą ilością historii, tak długo, gdy głównym wątkiem jest Dramione? mają happy end? (21/07/2016)

Znajduje się tutaj moje opowiadanie Nowe Szanse, ale pojawią się też tłumaczenia, na razie tylko miniaturka Daddy's Little Girl, która skradła Wasze serca i inne perełki.

1 komentarz:

  1. Hej, nie wiedziałam gdzie to napisać, ale masz błąd w opisie swojej osoby. Powinno być ,,na bieżąco'' :D Mam nadzieję, że kiedyś zauważysz tą wiadomość
    Trzymaj się!

    OdpowiedzUsuń