30 cze 2018

KG - PROMUJEMY ŚWIEŻAKICześć wszystkim! Doczekałam się drugiej edycji Świeżaków od załogi najlepszego katalogu, a mianowicie Katalogu Granger. Jeśli jakimś cudem jeszcze nie znasz go, to zapraszam o --->TUTAJ<---, bo dziewczyny z załogi zasługują na każda nową osobę! 

Promuje Świeżaki, jak sama nazwa wskazuje ma pomóc opowiadaniom w zdobyciu nowych czytelników. Haczykiem jest maks 4 rozdziały, więc myślę, że pomysł jest świetny! 

A o to opowiadania, które biorą udział: 

Opis:
Po ośmiu latach związku, w tym dwóch latach powoli wyniszczającego ich małżeństwa, Hermiona i Draco decydują się na rozwód. Nie spodziewają się jednak, że los spłata im po drodze takiego figla. Chcąc uratować miłość, która wciąż się w nich tli, dostają od życia coś niespodziewanego. Czy odnajdą się w nowej roli i mimo trudnych chwil, które na nich czyhają, pozwolą sobie na drugą szansę?

Autorstwa: Vixen
Opis:

— Pamiętasz przepowiednię, Harry? — zapytała zachrypniętym głosem, który powiedział mu, że przepłakała kilka godzin. Jedno, zwykłe słowo, a przeszedł go dreszcz niepokoju.

— Nawet z alzheimerem bym jej nie zapomniał — odpowiedział, próbując zdobyć się na cień humoru, co, jak sądząc po małym parsknięciu przez łzy, mu się udało.
— I jeden z nich musi zginąć z ręki drugiego… — szepnęła.
— … bo żaden nie może żyć, gdy drugi przeżyje… Wiem, Hermiono.
[...]
— Co chcesz przez to powiedzieć?
— Miałeś zginąć z Voldemortem, Harry.

Więc jeśli sam jeszcze nie znasz tych dwóch moich perełek (ach, ta skromność), zapraszam!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz